Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.rybareni-vilda.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.rybareni-vilda.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

japonské plastové boxy, kufry a krabičky Meiho a Versus

Meiho logo versus

 

Nabízíme  výběr z více než 100 druhů vysoce kvalitních rybářských kufrů, boxů a krabiček renomovaných japonských firem Meiho a Versus.

Vyberte si ten správný úložný prostor pro jakýkoliv způsob rybolovu!

Naše tipy:

vs5010a

VS 5010

Dodáváno s opasem. Multifunkční krabička do které lze uschovat drobnosti do víka a umělé nástrahy s nářadím do hlavního prostoru. Vně je držák na kleště nebo peán.
Materiál: Nárazuvzdorný kopolymer Worm Proof.

waisthunter1

 

 

 

Waist Hunter

Krabička kolem pasu je výklopná, takže obě ruce jsou volné při výměně nástrahy.
Materiál: Nárazuvzdorný kopolymer, víko ABS, nerezový zámek.

 

VS 8050

vs8050b_2__2Kufr je vyroben z nárazuvzdorného polymeru.Vrch a předek jsou vyrobeny z polykarbonátu.Přední panel elegantně zapadá do kufříku.Kryt horního a dolního panelu má dvojí zámek a kufřík se tím nečekaně neotevře, z obou stran horního panelu a spodní drážka do které panel zapadá jsou obohaceny držáky a již zmiňovaný horní poklop v místě kde zapadá do spodního je vyroben z nerezové oceli. Boky mají hliníkové vystužení pro super pevnost. Místo šuplíků se dá dokoupit krabička VS-3045 a pod poklop pasují krabičky typu VS-820ND, VS-820NDM a V-4060.

Prodejna rybářských potřeb Vilda žatec